Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

Baymak Etik ve İtibar Derneği’ne Katıldı

Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının yer aldığı Etik ve İtibar Derneği üyeleri arasına iklimlendirme sektörününde 50 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Baymak katıldı.
 
Etik ve İtibar Derneği’nin (TEİD) bugün 140’ı aşan üyeleri arasına iklimlendirme sektöründe 50 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Baymak  da katıldı.  
TEİD’in üyeleri arasına katılarak, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin özünü oluşturan 10 temel ilkeyi de içeren ‘TEİD Etik Beyannamesi’ni imzalayan  Baymak, kurumsal politikaları arasında iş etiği ve değerlerinin yer aldığını resmen beyan etmiş oldu.
 
İş etiği ilke ve kurallarının anlaşılması, benimsenmesi, yaygınlaştırılması için kılavuzluk etmek ve referans merkezi olmak misyonuyla 2010 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerini belirten Etik ve İtibar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Ertuğrul Onur,  2019 yılı itibari ile 140 kurumsal üyeyi aşarak umut verici bir büyüme grafiği gösterdiklerini ifade etti. 
 
TEİD Yönetim Kurulu Başkanı Onur, katılımla ilgili olarak “Kurumsal etik kodlara sahip çıkan firmalar dünyada ve ülkemizde hızla artıyor. Şirketler etik değerlerin artık uzun vadede markalarına, repütasyonlarına değer ve itibar katacağı bilinciyle hareket ediyor ve aramıza katılıyor. İş dünyasının yoğun desteğini alarak büyüyen derneğimiz bugün, Türkiye’nin öncü kurum ve kuruluşlarının aralarında olduğu 140 üyeyi aşmıştır. Etik ilke ve değerlerin şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline getirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadesinde bulundu.
 
Baymak CEO’su Ender Çolak; "Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış Baymak Ailesinin özünü oluşturan güvenilir, samimi, adil, yenilikçi, şeffaf, dürüst ve uzman olma değerlerimizle sektörümüze, müşterilerimize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun her zaman bilincinde olduk. Sahip olmaktan gurur duyduğumuz ve başarımızın temelini oluşturduğuna inandığımız bu değerlerimizi şimdi TEİD üyeliğimiz ile yeni bir konuma taşıyoruz. Bir dünya markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerlerken TEİD üyeliğimizin tüm paydaşlarımıza olan sorumluğumuzun önemli bir göstergesi olduğuna inanıyorum. Şirketlerin DNA’sına itibar yönetimini bir felsefe olarak eklemeliyiz. Bunun için itici güç olarak da ‘değerlere’ sahip çıkılmalı. Dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de iş etiği ilke, anlayış ve uygulamalarımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
 
İstanbul’da 60.000 m2 alan üzerin kurulu, iki üretim tesisi ile faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü üreticilerinden  Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunuyor., 2013 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe Avrupa devlerinden biri olan BDR Thermea Grubu’un bir parçası olan Baymak, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, su ısıtıcıları, su teknolojileri ve yenilenebilir energi  kategorilerindeki ürünleriyle hizmet veriyor. 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8