GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi

Kırıkkale Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı öğrencileri ve akademik kadrosu, Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü markalarından AFS’nin üretim tesisine teknik gezi düzenledi. 
 
Kırıkkale Üniversitesi İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı öğrencileri ve akademik kadrosundan oluşan grup “yerinde öğrenme ve firma ziyaretleri ile sektörü tanımaları” amacıyla düzenlenen fabrika teknik gezileri kapsamında; AFS üretim tesisini ziyaret ettiler.
 
Bölümden çok sayıda öğrencinin katıldığı geziye sektörü tanıtan bir söyleşi ile başlandı. Akabinde gerçekleştirilen AFS marka sunumu ile dünden bugüne AFS, teknik alt yapısı, üretim kapasitesi, Türkiye ekonomisindeki yeri, ihracat payı, insan kaynakları politikası gibi konularda öğrencilere bilgi verildi. Tesis içerisinde yer alan showroom ve ar-ge birimi öğrencilere kapısını açarak uluslararası laboratuvarlardan edinilmiş sertifikalar ve marka ar-ge birimi tarafından geliştirilen test düzenekleri ile mevcut test sahası incelenerek kalite kontrol süreçlerine dair öğrenciler bilgilendirildi. 
 
 
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı öğrencilerinin üretim ve sektörle ilgili sorularını yanıtlayan AFS yetkilileri, katılımcı öğrencilere aynı zamanda kariyerlerine dair yönlendirici sunum da yaptı. Faydalı ve verimli geçen gezide öğrencilerin ziyaretten oldukça memnun kaldığı gözlemlendi.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8