Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR Geleneksel Boğaziçi Buluşması TTMD İstanbul Temsilciliği Ev Sahipliğinde Gerçekleşti FORM’DAN YERLİ ÜRETİM ISI POMPALARINDA TEKNİK EĞİTİM Zorlu Enerji’nin Eskişehir ofisi Türkiye’nin ilk ISO 45001:2018 Sertifikası’nı aldı Küresel İklim Değişikliğine Bağlı Havalandırmanın Önemi Meslek Lisesi öğrenciler bu yıl da DemirDöküm ile ders başı yaptı

DemirClub ayrıcalıkları

DemirClub ayrıcalıkları "Fırsatlar Kulübü" ile genişliyor
 
İklimlendirme sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub, DemirDöküm iş ortaklarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor. DemirClub üyeleri, "DemirDöküm Fırsatlar Kulübü" adlı yeni projeyle Türkiye'nin farklı kategorilerdeki markalara ait özel kampanyalardan ve avantajlardan tek tıkla yararlanabilecek.
 
DemirDöküm, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında sektörde fark yaratan projelere imza atmaya devam ediyor. Üretimden lojistiğe, satış sonrası hizmetlerden insan kaynağına kadar farklı alanlarda yenilikçi dijital projelere imza atan DemirDöküm, sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub'ın ayrıcalıklı dünyasını geliştiriyor. Yetkili satıcı, yetkili servis ve nihai müşteri arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlama amacıyla kurulan DemirClub, “DemirClub Fırsatlar Kulübü” projesiyle üyeleri için sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekledi. 
 
BİRÇOK AYRICALIK TANIYACAK
Üyelerine iş hayatının yanı sıra sosyal anlamda da fayda sağlamayı hedefleyen "DemirClub Fırsatlar Kulübü", 2019'da üyelerine birçok marka ve kuruluşta öncelik ve çeşitli avantajlar sunacak. DemirClub üyeleri, Fırsatlar Kulübü ile Türkiye’nin farklı kategorilerdeki markalarının özel kampanyalarından faydalanma şansı bulacak. Bunun yanı sıra DemirClub mobil uygulamasında her hafta güncellenecek “Fırsat Ürünleri” kategorisinde yer alan ürünleri sadece üyelere özel fiyatlarla satın alabilecek.
 
ZENGİN İÇERİĞİ İLE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATTI
İş ortaklarıyla sağladığı sinerjiyi artırmak için 7 yıl önce hayata geçirdiği sadakat programı "DemirClub"ı sosyal ağ platformuna dönüştürerek büyük beğeni kazanan DemirDöküm, programla birlikte yetkili satıcıları, satış noktaları ve müşterileri arasındaki iletişimin hızını ve aktifliğini önemli ölçüde artırdı. Sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönemi başlatan DemirClub, Fırsatlar Kulübü benzeri projeleriyle üyelerine hayatın her alanında avantajlar sağlamaya devam edecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8