GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

DemirClub ayrıcalıkları

DemirClub ayrıcalıkları "Fırsatlar Kulübü" ile genişliyor
 
İklimlendirme sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub, DemirDöküm iş ortaklarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor. DemirClub üyeleri, "DemirDöküm Fırsatlar Kulübü" adlı yeni projeyle Türkiye'nin farklı kategorilerdeki markalara ait özel kampanyalardan ve avantajlardan tek tıkla yararlanabilecek.
 
DemirDöküm, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında sektörde fark yaratan projelere imza atmaya devam ediyor. Üretimden lojistiğe, satış sonrası hizmetlerden insan kaynağına kadar farklı alanlarda yenilikçi dijital projelere imza atan DemirDöküm, sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub'ın ayrıcalıklı dünyasını geliştiriyor. Yetkili satıcı, yetkili servis ve nihai müşteri arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlama amacıyla kurulan DemirClub, “DemirClub Fırsatlar Kulübü” projesiyle üyeleri için sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekledi. 
 
BİRÇOK AYRICALIK TANIYACAK
Üyelerine iş hayatının yanı sıra sosyal anlamda da fayda sağlamayı hedefleyen "DemirClub Fırsatlar Kulübü", 2019'da üyelerine birçok marka ve kuruluşta öncelik ve çeşitli avantajlar sunacak. DemirClub üyeleri, Fırsatlar Kulübü ile Türkiye’nin farklı kategorilerdeki markalarının özel kampanyalarından faydalanma şansı bulacak. Bunun yanı sıra DemirClub mobil uygulamasında her hafta güncellenecek “Fırsat Ürünleri” kategorisinde yer alan ürünleri sadece üyelere özel fiyatlarla satın alabilecek.
 
ZENGİN İÇERİĞİ İLE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATTI
İş ortaklarıyla sağladığı sinerjiyi artırmak için 7 yıl önce hayata geçirdiği sadakat programı "DemirClub"ı sosyal ağ platformuna dönüştürerek büyük beğeni kazanan DemirDöküm, programla birlikte yetkili satıcıları, satış noktaları ve müşterileri arasındaki iletişimin hızını ve aktifliğini önemli ölçüde artırdı. Sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönemi başlatan DemirClub, Fırsatlar Kulübü benzeri projeleriyle üyelerine hayatın her alanında avantajlar sağlamaya devam edecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8