Danfoss, Soğutkan Haftası’nı kutladı RÜZGAR TÜRBİNLERİNİN KANAT BAKIMLARI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARINA EMANET LİMAK ENERJİ, AŞURE GÜNÜ’NÜ MÜŞTERİLERİ İLE KARŞILADI BETA Kimya A.Ş.’den yangına dayanımlı köpük: APEL PF380 İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği / MCE ve BIE Fuarı Dört Mevsim İdeal İklimlendirme Baymak Isı Pompası 22. ISK-SODEX Istanbul Fuarına FORM İmzası İklimlendirmede Güney Afrika pazarı mercek altında PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE “INNOVATION CORNER” AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Bosch Türkiye ve Sabancı Üniversitesi’nden sanayide dijital dönüşüm için ortak proje YENİLENEBİLİR ENERJİDE SEKTÖR VE AKADEMİ İŞ BİRLİĞİ ODE KALİTEYE YATIRIM YAPTI, SU YALITIMINDA EPİKON DÖNEMİNİ BAŞLATTI BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek

Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti

İklimlendirme sektöründe yeniklikçi çözüm ve teknolojiler ile faaliyete geçen Aiolos Air İleri Havalandırma Teknolojileri A.Ş. yaklaşık 8 ay süren hazırlık sürecinin ardından ürünlerini iklimlendirme sektörünün hizmetine sunmaya başladı. Yaklaşık 25 yıl iklimlendirme sektöründe profesyonel olarak çeşitli yerli ve yabancı firmaların üst düzey yöneticiliğini yapan Ozan Atasoy 2 Alman ortağı ile birlikte iklimlendirme sektöründe global bir marka yaratmak üzere yola çıktı. Firmanın ilk günden itibaren vizyonu gereği pazarda bugüne kadar yer almayan yada çok az yer almış ürünlerle Türkiye ve Dünya pazarı için ürünler sunmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırarak, hem merkezi hem de bireysel havalandırma ve iklimlendirme ürünleri ile faaliyetlerine başladı. Bu doğrultuda kendi marka ve tasarımlarını yaratarak yola koyulan AiolosAir, yurtiçi ve yurt dışı firmalar ile üretim anlaşmaları yaparak kendi markası ile geliştirdiği ürünleri pazara sunmaktadır.
 
Ürün gruplarını iki ana segmentte konumlandıran AiolosAir firması çok yüksek enerji verimli yenilikçi ürünlerini muadil sistemlerle ile aynı bütçelerde, hatta uygulamaya bağlı olarak daha ekonomik bütçelerle, yatırımcılara sunmakta, dolayısıyla hem ilk yatırım maliyeti, hemde enerji maaliyetlerinde fark yaratan avantajlar sağlamaktadır. Akılcı mühendislik çözümleri ve IoT teknolojileri ile sunulan AiolosAir ürünleri kullanıcı dostu olarak teknolojiyi kolay kullanılabilir bir formda sunmaktadır.
 
AiolosAir markası ile HybriCool Endirekt Evaporatif Soğutmalı Klima (IEC) cihazlarını merkezi sistem uygulamaları için geliştiren AiolsoAir firması, evaporasyon enerjisinden faydalanarak çok yüksek verimlikilikte doğal soğutma sağlamaktadır. %100 taze hava ile çalışan HybriCool IEC ünitesi herhangibir mekanik soğutmaya ihtiyaç duymadan evaporasyon enerjisi ile ve çok yüksek ısı geri kazanım kapasitesi yardımı ile taze havanızı iç ortam sıcaklıklarının altında değerlere kadar soğutmakta ve bunu yaparken iç ortam nem değerlerine olumsuz bir etki yaratmamaktadır. Yüksek iç yüklerin ihtiyaç duyulduğu yapılarda ise ilave soğutma ihtiyacını yine yüksek verimli mekanik soğutma çözümleri ile sağlamaktadır. Özellikle taze hava soğutma yükünün fazla olduğu %100 taze havalı sistemlerde enerji maliyetlerini 50% den fazla azaltan HybriCool IEC cihazı soğutma için ihtiyaç duyulan yükün azalması ile soğutma tesisatında sağladığı avantaj ile ilk yatırım maliyetinde de kayda değer bir tasarruf yaratarak yatırım bütçesinize önemli katkılar sağlamaktadır.
 
 
Bir diğer ürün grubu olan Bireysel Havalandırma Sitemlerinde ise SmartAir ve PleasentAir ürünleri hizmte veren AiolosAir özellikle konut, otel yatak odaları ve hastane hasta yatak odalarının taze hava ihtiyaçlarını %90’a ulaşan ısı geri kazanım kapasitesine sahip yenilikçi ürünleri ile en enerji verimli ve ekonomik şekilde sağlamaktadır. Özellikle otel yatak odaları ve hastane hasta yatak odaları çözümleri merkezi sistemlere göre ilk yatırım maliyetlerinde kayda değer bir azalma yaratmaktadır.
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8