GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti

Türkiye’nin dört bir yanında eğitimlerine hız kesmeden devam eden Baymak, Fatsa’da bayi ve sektör temsilcileriyle bir araya geldi.  
 
Her iklim yapısına uygun geniş ürün yapısıyla kullanıcıların ihtiyacına cevap veren Baymak, Türkiye genelinde verdiği ürün eğitimleri ile bayilerini ve sektörü güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 40 ilde, 500 saatte, 2.700 katılımcıya eğitim veren Baymak’ın bu sefer ki adresi Fatsa oldu.
 
Fatsa Yalçın Otel’de düzenlenen Baymak eğitimleri iki oturumda gerçekleşti. 3 saat süren ve 60 katılımcının yer aldığı eğitimlere, Baymak bayilerinin yanı sıra sektör temsilcileri ve resmi kurum yetkilileri de katılım gösterdi. Eğitimde Baymak ısıtma Grubu Ürün Sorumlusu Emre Koçkan ve Baymak Ürün Grup Müdürü Rıdvan Öksüz, Baymak kombi ürün grubu, şofbenler, duvar ve yer tipi yoğuşmalı kazanların teknik özellikleri, yoğuşma teknolojisinin faydaları, yoğuşmalı kazan tesisat uygulamaları ve otomasyon çözümleri hakkında detaylı bilgileri bayi ve sektör temsilcileriyle paylaştı. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8