EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

LENNOX’TAN FORM’A PAKET KLİMADA EN İYİ ORTAK ÖDÜLÜ

Form Şirketler Grubu, dünyanın lider paket klima üreticisi Lennox tarafından ödüle layık görüldü
 
İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, 36 yıldır iş ortaklığı gerçekleştirdiği paket klima üreticisi Lennox tarafından ‘’En Önemli Paket Klima Partneri’’ (Key Rooftop Partner) ödülüne layık görüldü. Yakın zamanda Lennox için İzmir Pancar OSB’deki tesislerinde üretime başlayan Form, aynı zamanda Lennox’un dünyada kendi tesisleri dışında paket klima üretim lisansı verdiği ilk ve tek marka olma özelliğine sahip. 
 
Form Şirketler Grubu, Amerika’nın en büyük klima üreticilerinden biri olan Lennox ile gerçekleştirdiği uzun soluklu iş birliği ve giderek artan başarı grafiği sayesinde “En Önemli Paket Klima Partneri’’ (Key Rooftop Partner) ödülünün sahibi oldu. 
 
Lennox markalı paket klimalar (Rooftop) konusunda firmanın Avrupa’daki en önemli partneri ve aynı zamanda dağıtıcısı olan Form Şirketler Grubu, kısa bir süre önce İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde Lennox markalı ürünlerin üretimine başladı. 
 
Lennox’un dünyadaki ilk ve tek lisanslı distribütörü 
2 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirilen özel bir üretim hattında üretilen Lennox markalı cihazlar “Made in Turkey by Form under licence of Lennox” şeklinde etiketleniyor. Yabancı bir firmanın stratejik iş ortağı olup, bu marka için üretim gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunan Form Şirketler Grubu aynı zamanda Lennox’un dünyada kendi tesisleri dışında paket klima üretim lisansı verdiği ilk ve tek distribütörü olma özelliğini taşıyor. 36 yıldır Lennox’u Türkiye’de tek yetkili olarak temsil eden Form Şirketler Grubu, 2015 yılında hizmete başlayan 20.000 m2 açık alan üzerine 11.000 m2 kapalı alandan oluşan fabrikasında ilk aşamada 80 kW üstü kapasitelerde Lennox markalı paket klima (rooftop) cihazları üretiyor, bu yatırım sayesinde 2020’den itibaren 80 kW altı kapasitelerin de üretimine geçecek. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8