Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 2018’de 256,3 milyar $ ile rekor kırdı DemirDöküm, Ramazan’da 9 ilde bin 200’ü aşkın paydaşıyla buluştu ICSG İstanbul’a yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu Vaillant Türkiye, “Yönetim ve Strateji” konusundaki deneyimlerini Mülkiyeliler ile paylaştı Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi DAIKIN KLİMALARINIZI YAZA HAZIRLIYOR DemirClub ayrıcalıkları Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti Fronius Solar Energy, Intersolar 2019 fuarına başarıyla katılım sağladı Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı Baymak, Geleceğin Mühendislerini Ağırladı “TÜRKİYE’NİN ENERJİ SİSTEMİ MASAYA YATIRILDI” Social Media Awards’tan Buderus’a ödül

ÜNTES VRF TESKON+SODEX FUARINDA SEKTÖR İLE BULUŞTU

Üntes VRF, Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu Hisense ürünleri ile İzmir’de düzenlenen 2019 Teskon Sodex Fuarı’nda yerini aldı. 

17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen TESKON, doğalgaz, ısıtma, soğutma, klima, pompa, vana, tesisat, su arıtma gibi sektörün farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplarken aynı zamanda, 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine de ev sahipliği yaptı. 

Üntes de VRF pazarına girdiği Hisense ürünleri ile birlikte fuarda yerini aldı. Fuar kapsamında stantta sergilenen dış üniteler;  kaset tip, duvar tipi, kanal tipi, yer/tavan tipi, %100 taze hava besleme iç üniteleri; bağlantı kitleri ve kontrol aksesuarları sektörle buluştu. İlk günden itibaren yoğun ilginin olduğu standa iklimlendirme Sektörünün önde gelen misafirlerinin yanı sıra farklı bölgelerden gelen sektör müşterileri de ağırlandı. 

Kongreye de aktif katılım gerçekleştiren Üntes ekibinden Ar-Ge Müdürü Arel ARSOY ve Ar-Ge Merkezi Yöneticisi Bekir CANSEVDİ “Havuz Nem Alma İklimlendirmesi” konulu bir kurs verdi. Proje firmalarının uzman mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği kursta, kapalı havuzların projelendirmesinde ve uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar ve son teknolojilerle alakalı değerlendirmelerde bulunuldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3