Doğu İklimlendirme Mutfak Havalandırması Seminerine Katkı Sağladı GÖZDE PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK İMZASI Danfoss’tan Cantaş Soğutma’ya endüstriyel soğutma eğitimi Warmhaus’tan Sanata Destek Aydem Yenilenebilir Enerji’den sürdürülebilir gelecek için önemli adım PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE, İŞ ORTAKLARI İLE BATUM’DA BULUŞTU Friterm,İsrail’li İş Ortağıyla İhracat Pazarında Tüm Hızıyla İlerlemeye Devam Ediyor İmbat, 15.000’inci Cihazını Üretti TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’nin projesi “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü” aldı BoschTermoteknik, 2020 yılına motivasyon dolu bir giriş yaptı EN 12101-8 Sertifikalı, Şaft & Koridor Tipi, Çok Kanatlı Duman Kontrol Damperi LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerinde Bayilik Sistemine Ağırlık Verecek Mitsubishi Heavy’nin Ödüllü Airflex Kanat Teknolojisi ile Rüzgarsız Serinlik VENCO, TÜRKMENİSTAN'DAKİ PRESTİJLİ PROJELERE ÜRÜN TEDARİĞİNE DEVAM EDİYOR FERROLİ DİVACONDENS D PLUS KOMBİ YENİ ENERJİ YASASINA UYGUN (LOw NOx)

TESKON+SODEX 2019’DA DEFROST REZİSTANSA BÜYÜK İLGİ

Hannover Messe Sodex A.Ş tarafından 17-20 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde İzmirde gerçekleşti. 

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yalıtım, Pompa ve Vana sektörleri alanında önemli bir ihracat potansiyeli olan fuarda Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.’yi Satış Sorumlusu Sn. Ayşe MADEN ve firma sahibi Sn. Bedrettin KOÇ temsil etti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.  ürün yelpazesinin birçok sektöre hitap edebilmesinden dolayı fuar süresince çok farklı sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı buldu. Fuar süresince yerli ve yabancı katılımcıların rezistansların kullanım alanları ve üretim metotları hakkında tüm istek ve beklentilerini karşılayacak görüşmeler gerçekleştirdiler.

4 gün süren fuar süresince katılımcıların en çok defrost rezistansa olan ilgisi dikkat çekti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti. defrost rezistans üretiminde yaptığı ar-ge çalışması sonucunda yüksek basınç altında presleme yöntemiyle üründe meydana çıkan birçok hatalarının (elektik kaçağı ve rezistansın patlaması vs.) giderilmesini ve müşteri şikayetlerinin %70-80 oranında azalması sağlanmış durumda. 

Resa Rezistans San.ve Tic. Ltd. Şti yetkilileri defrost rezistans üretiminde tüm ürün boyutlarına bağlı olarak 75.000-100.000 adet/ay üretim kapasitesine sahip olduklarını ve bu kapsamda tüm müşterilerimizin isteklerini karşılayabilecek kapasitede olduklarını belirtti. Ayrıca 02-05 Ekim 2019 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak ISK-SODEX İstanbul fuarında da olacakları bilgisini verdiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31