Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 2018’de 256,3 milyar $ ile rekor kırdı DemirDöküm, Ramazan’da 9 ilde bin 200’ü aşkın paydaşıyla buluştu ICSG İstanbul’a yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu Vaillant Türkiye, “Yönetim ve Strateji” konusundaki deneyimlerini Mülkiyeliler ile paylaştı Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi DAIKIN KLİMALARINIZI YAZA HAZIRLIYOR DemirClub ayrıcalıkları Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti Fronius Solar Energy, Intersolar 2019 fuarına başarıyla katılım sağladı Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı Baymak, Geleceğin Mühendislerini Ağırladı “TÜRKİYE’NİN ENERJİ SİSTEMİ MASAYA YATIRILDI” Social Media Awards’tan Buderus’a ödül

TESKON+SODEX 2019’DA DEFROST REZİSTANSA BÜYÜK İLGİ

Hannover Messe Sodex A.Ş tarafından 17-20 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde İzmirde gerçekleşti. 

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yalıtım, Pompa ve Vana sektörleri alanında önemli bir ihracat potansiyeli olan fuarda Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.’yi Satış Sorumlusu Sn. Ayşe MADEN ve firma sahibi Sn. Bedrettin KOÇ temsil etti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.  ürün yelpazesinin birçok sektöre hitap edebilmesinden dolayı fuar süresince çok farklı sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı buldu. Fuar süresince yerli ve yabancı katılımcıların rezistansların kullanım alanları ve üretim metotları hakkında tüm istek ve beklentilerini karşılayacak görüşmeler gerçekleştirdiler.

4 gün süren fuar süresince katılımcıların en çok defrost rezistansa olan ilgisi dikkat çekti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti. defrost rezistans üretiminde yaptığı ar-ge çalışması sonucunda yüksek basınç altında presleme yöntemiyle üründe meydana çıkan birçok hatalarının (elektik kaçağı ve rezistansın patlaması vs.) giderilmesini ve müşteri şikayetlerinin %70-80 oranında azalması sağlanmış durumda. 

Resa Rezistans San.ve Tic. Ltd. Şti yetkilileri defrost rezistans üretiminde tüm ürün boyutlarına bağlı olarak 75.000-100.000 adet/ay üretim kapasitesine sahip olduklarını ve bu kapsamda tüm müşterilerimizin isteklerini karşılayabilecek kapasitede olduklarını belirtti. Ayrıca 02-05 Ekim 2019 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak ISK-SODEX İstanbul fuarında da olacakları bilgisini verdiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3