Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu GF Hakan Plastik’te eğitimler son hız Dünyanın En Büyük Sismik İzolatörleri Acrefine Tarafından Üretiliyor ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETLERİNE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ PROJESİ İLE BİR ÖDÜL DE ESRI’DEN İklimlendirme ihracatında artış trendi devam ediyor Arçelik 518 buluşcusuna Ödül Vererek Yeniliği Desteklemeye Devam Etti

TESKON+SODEX 2019’DA DEFROST REZİSTANSA BÜYÜK İLGİ

Hannover Messe Sodex A.Ş tarafından 17-20 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde İzmirde gerçekleşti. 

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yalıtım, Pompa ve Vana sektörleri alanında önemli bir ihracat potansiyeli olan fuarda Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.’yi Satış Sorumlusu Sn. Ayşe MADEN ve firma sahibi Sn. Bedrettin KOÇ temsil etti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti.  ürün yelpazesinin birçok sektöre hitap edebilmesinden dolayı fuar süresince çok farklı sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı buldu. Fuar süresince yerli ve yabancı katılımcıların rezistansların kullanım alanları ve üretim metotları hakkında tüm istek ve beklentilerini karşılayacak görüşmeler gerçekleştirdiler.

4 gün süren fuar süresince katılımcıların en çok defrost rezistansa olan ilgisi dikkat çekti. Resa Rezistans San.ve Tic. Şti. defrost rezistans üretiminde yaptığı ar-ge çalışması sonucunda yüksek basınç altında presleme yöntemiyle üründe meydana çıkan birçok hatalarının (elektik kaçağı ve rezistansın patlaması vs.) giderilmesini ve müşteri şikayetlerinin %70-80 oranında azalması sağlanmış durumda. 

Resa Rezistans San.ve Tic. Ltd. Şti yetkilileri defrost rezistans üretiminde tüm ürün boyutlarına bağlı olarak 75.000-100.000 adet/ay üretim kapasitesine sahip olduklarını ve bu kapsamda tüm müşterilerimizin isteklerini karşılayabilecek kapasitede olduklarını belirtti. Ayrıca 02-05 Ekim 2019 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak ISK-SODEX İstanbul fuarında da olacakları bilgisini verdiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8