Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 2018’de 256,3 milyar $ ile rekor kırdı DemirDöküm, Ramazan’da 9 ilde bin 200’ü aşkın paydaşıyla buluştu ICSG İstanbul’a yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu Vaillant Türkiye, “Yönetim ve Strateji” konusundaki deneyimlerini Mülkiyeliler ile paylaştı Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi DAIKIN KLİMALARINIZI YAZA HAZIRLIYOR DemirClub ayrıcalıkları Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti Fronius Solar Energy, Intersolar 2019 fuarına başarıyla katılım sağladı Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı Baymak, Geleceğin Mühendislerini Ağırladı “TÜRKİYE’NİN ENERJİ SİSTEMİ MASAYA YATIRILDI” Social Media Awards’tan Buderus’a ödül

MGT FİLTRE, TESKON+SODEX 2019 FUARI’NDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt: “teskon-sodex etkinliği, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmaların sahip çıkması gereken bir etkinlik.”

 

Birçok farklı sektörde filtrasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren MGT Filtre, İklimlendirme sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Teskon-Sodex 2019 Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İklimlendirme Fuarı’na katıldı. 17-20 Nisan tarihleri arasında, MMO İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, 100’e yakın katılımcı firma yer aldı. 6711 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve 7. teskon+Sodex fuarı tesisat mühendisliği alanında çalışan mühendisleri, akademisyenleri, sanayicileri ve diğer meslek disiplinlerini bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunma olanağı sağlıyor. 

 

14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve 7. teskon+Sodex Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt, teskon-Sodex etkinliği, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmaların sahip çıkması gereken, sektörün buluşma noktalarından birisidir. Biz de MGT Filtre olarak bu bilinçle burada bulunuyoruz. Sektörün profesyonellerinin filtreler hakkındaki sorularını cevaplandırıyoruz,  filtrasyonun önemine dikkat çekiyoruz. Ürünlerimizi, fabrikamızı anlatıyoruz. Fakat burada amaç sadece müşteri bulmak, ürün satmak değil, sektörün gelişmesine büyük katkılar sağlayan kongreye destek olmaktır. Burada dostluklar geliştirmek, yoğun iş hayatında bir araya gelemediğimiz dostlarımızı görmektir.” açıklamasında bulundu. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3