Doğu İklimlendirme Mutfak Havalandırması Seminerine Katkı Sağladı GÖZDE PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK İMZASI Danfoss’tan Cantaş Soğutma’ya endüstriyel soğutma eğitimi Warmhaus’tan Sanata Destek Aydem Yenilenebilir Enerji’den sürdürülebilir gelecek için önemli adım PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE, İŞ ORTAKLARI İLE BATUM’DA BULUŞTU Friterm,İsrail’li İş Ortağıyla İhracat Pazarında Tüm Hızıyla İlerlemeye Devam Ediyor İmbat, 15.000’inci Cihazını Üretti TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’nin projesi “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü” aldı BoschTermoteknik, 2020 yılına motivasyon dolu bir giriş yaptı EN 12101-8 Sertifikalı, Şaft & Koridor Tipi, Çok Kanatlı Duman Kontrol Damperi LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerinde Bayilik Sistemine Ağırlık Verecek Mitsubishi Heavy’nin Ödüllü Airflex Kanat Teknolojisi ile Rüzgarsız Serinlik VENCO, TÜRKMENİSTAN'DAKİ PRESTİJLİ PROJELERE ÜRÜN TEDARİĞİNE DEVAM EDİYOR FERROLİ DİVACONDENS D PLUS KOMBİ YENİ ENERJİ YASASINA UYGUN (LOw NOx)

MGT FİLTRE, TESKON+SODEX 2019 FUARI’NDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt: “teskon-sodex etkinliği, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmaların sahip çıkması gereken bir etkinlik.”

 

Birçok farklı sektörde filtrasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren MGT Filtre, İklimlendirme sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Teskon-Sodex 2019 Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İklimlendirme Fuarı’na katıldı. 17-20 Nisan tarihleri arasında, MMO İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, 100’e yakın katılımcı firma yer aldı. 6711 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve 7. teskon+Sodex fuarı tesisat mühendisliği alanında çalışan mühendisleri, akademisyenleri, sanayicileri ve diğer meslek disiplinlerini bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunma olanağı sağlıyor. 

 

14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve 7. teskon+Sodex Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt, teskon-Sodex etkinliği, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmaların sahip çıkması gereken, sektörün buluşma noktalarından birisidir. Biz de MGT Filtre olarak bu bilinçle burada bulunuyoruz. Sektörün profesyonellerinin filtreler hakkındaki sorularını cevaplandırıyoruz,  filtrasyonun önemine dikkat çekiyoruz. Ürünlerimizi, fabrikamızı anlatıyoruz. Fakat burada amaç sadece müşteri bulmak, ürün satmak değil, sektörün gelişmesine büyük katkılar sağlayan kongreye destek olmaktır. Burada dostluklar geliştirmek, yoğun iş hayatında bir araya gelemediğimiz dostlarımızı görmektir.” açıklamasında bulundu. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31