Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu GF Hakan Plastik’te eğitimler son hız Dünyanın En Büyük Sismik İzolatörleri Acrefine Tarafından Üretiliyor ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETLERİNE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ PROJESİ İLE BİR ÖDÜL DE ESRI’DEN İklimlendirme ihracatında artış trendi devam ediyor Arçelik 518 buluşcusuna Ödül Vererek Yeniliği Desteklemeye Devam Etti

MGT FİLTRE, TESKON+SODEX 2019 FUARI’NDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt: “teskon-sodex etkinliği, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmaların sahip çıkması gereken bir etkinlik.”

 

Birçok farklı sektörde filtrasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren MGT Filtre, İklimlendirme sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Teskon-Sodex 2019 Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İklimlendirme Fuarı’na katıldı. 17-20 Nisan tarihleri arasında, MMO İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, 100’e yakın katılımcı firma yer aldı. 6711 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve 7. teskon+Sodex fuarı tesisat mühendisliği alanında çalışan mühendisleri, akademisyenleri, sanayicileri ve diğer meslek disiplinlerini bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunma olanağı sağlıyor. 

 

14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve 7. teskon+Sodex Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt, teskon-Sodex etkinliği, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren firmaların sahip çıkması gereken, sektörün buluşma noktalarından birisidir. Biz de MGT Filtre olarak bu bilinçle burada bulunuyoruz. Sektörün profesyonellerinin filtreler hakkındaki sorularını cevaplandırıyoruz,  filtrasyonun önemine dikkat çekiyoruz. Ürünlerimizi, fabrikamızı anlatıyoruz. Fakat burada amaç sadece müşteri bulmak, ürün satmak değil, sektörün gelişmesine büyük katkılar sağlayan kongreye destek olmaktır. Burada dostluklar geliştirmek, yoğun iş hayatında bir araya gelemediğimiz dostlarımızı görmektir.” açıklamasında bulundu. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8