EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

Danfoss ve Haliç Mekanik Slovenya’da

Danfoss, Haliç Mekanik ve müşterileri; mekanik uygulayıcı, yatırımcı ve alt bayiileri ile Slovenya’da bulunan Trata fabrikasına eğitim ziyaretinde bulundu. 
 
Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, Haliç Mekanik bayisi ve onun mekanik uygulayıcı, yatırımcı ve alt bayi statüsündeki firmalarla birlikte Slovenya’da bulunan Trata Fabrikası’na bir eğitim ziyareti düzenledi. 
Slovenya Ljubjiana da yer alan balans vanası, motorlu vana üretimi yapan Trata fabrikası ziyareti sırasında Danfoss Global İş Geliştirme Müdürü Ahmet Canpolat da Novocon dijital balans vanası sunumu gerçekleştirdi. Gezi sırasında fabrikada sanayi 4.0 dönüşümü çerçevesinde oluşturulan robotik üretim hatları da ziyaret edildi. 
 
Novocon Dijital Balans Vanasıyla kontrol elinizde 
Novocon akıllı dijital balans vanası sayesinde motorlarla yüksek hassasiyetli akışı kontrol edilebilmekte debi ölçümü yapılabilmektedir. Bu sistem sayesinde uzaktan erişim imkanı ile motorun ve vananın tüm fonksiyonları yönetilmektedir. Böylece vanaların devreye alınma süreci hızlanmakta, bakım kolaylığı sağlanmaktadır. Hassas kontrol özelliği sayesinde zon konforu artmakta ve enerji tasarrufu edilmektedir. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8