Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 2018’de 256,3 milyar $ ile rekor kırdı DemirDöküm, Ramazan’da 9 ilde bin 200’ü aşkın paydaşıyla buluştu ICSG İstanbul’a yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu Vaillant Türkiye, “Yönetim ve Strateji” konusundaki deneyimlerini Mülkiyeliler ile paylaştı Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi DAIKIN KLİMALARINIZI YAZA HAZIRLIYOR DemirClub ayrıcalıkları Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti Fronius Solar Energy, Intersolar 2019 fuarına başarıyla katılım sağladı Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı Baymak, Geleceğin Mühendislerini Ağırladı “TÜRKİYE’NİN ENERJİ SİSTEMİ MASAYA YATIRILDI” Social Media Awards’tan Buderus’a ödül

Danfoss ve Haliç Mekanik Slovenya’da

Danfoss, Haliç Mekanik ve müşterileri; mekanik uygulayıcı, yatırımcı ve alt bayiileri ile Slovenya’da bulunan Trata fabrikasına eğitim ziyaretinde bulundu. 
 
Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, Haliç Mekanik bayisi ve onun mekanik uygulayıcı, yatırımcı ve alt bayi statüsündeki firmalarla birlikte Slovenya’da bulunan Trata Fabrikası’na bir eğitim ziyareti düzenledi. 
Slovenya Ljubjiana da yer alan balans vanası, motorlu vana üretimi yapan Trata fabrikası ziyareti sırasında Danfoss Global İş Geliştirme Müdürü Ahmet Canpolat da Novocon dijital balans vanası sunumu gerçekleştirdi. Gezi sırasında fabrikada sanayi 4.0 dönüşümü çerçevesinde oluşturulan robotik üretim hatları da ziyaret edildi. 
 
Novocon Dijital Balans Vanasıyla kontrol elinizde 
Novocon akıllı dijital balans vanası sayesinde motorlarla yüksek hassasiyetli akışı kontrol edilebilmekte debi ölçümü yapılabilmektedir. Bu sistem sayesinde uzaktan erişim imkanı ile motorun ve vananın tüm fonksiyonları yönetilmektedir. Böylece vanaların devreye alınma süreci hızlanmakta, bakım kolaylığı sağlanmaktadır. Hassas kontrol özelliği sayesinde zon konforu artmakta ve enerji tasarrufu edilmektedir. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3