GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, EPDK’NIN SON KARARINI DEĞERLENDİRDİ “SU YALITIMI DEPREME KARŞI KALKANDIR” Buderus’tan eski kombileri geleceğe kazandıran kampanya DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI İSİB, Afrika pazarlarında emin adımlarla ilerliyor Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu

Danfoss 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda göz doldurdu

Danfoss, 11–12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na (EVF) ısıtma segmentinin ürün ve çözümleri ile katıldı.
 
Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, 11–12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na (EVF) katıldı. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen etkinlik boyunca Danfoss ısıtma segmentinin ürün ve çözümleri ziyaretçilerle buluştu. 
 
Enerji verimliliği alanında Türkiye'nin en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olan EVF boyunca, enerji verimliliği bilincinin geliştirilmesi ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle birlikte enerji verimliliği alanında fikir alışverişi yapılabilmesi için fuarla birlikte çeşitli panel ve oturumlar da gerçekleştirildi. Danfoss Global İş Geliştirme Direktörü Dmitry Bochkalov da forumun ilk gününde “Bölgesel Isıtmanın Geleceği” konulu bir sunum yaptı. 
 
Etkinlik boyunca enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürün ve tasarımlar öne çıktı. Danfoss ısıtma segmenti de fuara daire istasyonu, farklı modellerde oda termostatları, kalorimetre, internet üzerinden ısıtma kontrolü sağlayan Danfoss Link ve elektronik termostatik radyatör vanası “Eco2” ürünleri ile katıldı. 
 
Danfoss’un mühendisleri ziyaretçilerin sorularını yanıtlarken, hassas ısıtma kontrolü sayesinde ev ısıtmasında %30’a varan enerji tasarrufu elde edebilen yeni nesil dijital radyatör termostatı ECO2 ve akıllı telefonların bluetooth özelliği ile uzaktan kolayca programlanma imkanı sağlayan Danfoss Eco App uygulaması büyük ilgi gördü. 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8