Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ANKARA BAŞKENT EMLAK KONUTLARI, MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ İÇİN E.C.A. ‘YI TERCİH ETTİ

ANKARA BAŞKENT EMLAK KONUTLARI, MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ İÇİN E.C.A. ‘YI TERCİH ETTİ

 

Elginkan Topluluğu’nun 30 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren markası E.C.A., duvar tipi yoğuşmalı kazanı Felis’le, Ankara Başkent Emlak Konutları projesini referanslarına ekledi.

Türkiye’nin köklü inşaat firmalarından biri olan Kalyon İnşaat, Ankara’nın Çankaya ilçesinde konum itibari ile şehrin tam merkezinde hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları projesinde duvar tipi yoğuşmalı kazanlarda tercihini E.C.A.’dan yana kullandı.  Başkent Emlak Konutları, 17 blok ve bir sosyal tesis olmak üzere 202 bin metrekare üzerinde tasarlandı. Projede toplamda 196 adet E.C.A. Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Felis kullanıldı. Toplamda 1478 konut, 26 ticaret alanı ve bir sosyal tesisi bulunan proje projede, 125 ve 150 kW’lık iki farklı Felis kazan kapasitesi tercih edildi. Felis kazanlar, düşük emisyon değerleri ile çevreci ve Avrupa ErP normlarını sağlayan yüksek verimli yoğuşmalı kazan sınıfında yer alıyor. Felis serisi kazanların en önemli özelliği ise E.C.A. ARGE mühendisleri tarafından geliştirilen entegre baca klapesi sayesinde daha küçük baca çapı ve düşük baca maliyeti ile ilk yatırımı daha karlı hale getirmesidir. 6 bar işletme basıncı sayesinde daha yüksek binalarda kullanılabilen Felis kazanlar, %19’a varan modülasyon oranı sayesinde, ihtiyaç yoğunluğuna göre gaz tüketim oranını ayarlayarak mevsim geçiş aylarında büyük tasarruf sağlıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36