ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

PA-FLEX KAUÇUK MARKA BİLİNİRLİĞİNİ ARTTIRIYOR

PA-FLEX KAUÇUK MARKA BİLİNİRLİĞİNİ ARTTIRIYOR

 

2019 Yılı itibari ile Pa-Flex markası bilinirliği açısından olumlu gelişmeler yaşıyor. Gerek proje satışları ile gerek yurtiçi-yurtdışı pazarlama faaliyetleriyle geleceğe daha emin adımlarla yürüyor.

Proje satışı anlamında geçtiğimiz günlerde ürünleriyle katkı sağladıkları projelerden biri Ankara Demetevler semtinde yapımı süren Ağız ve Diş Sağlığı merkezi idi.12.500 m2 kapalı alana sahip olan proje 2017 sonunda başlamış, 2019 son çeyreğinde ise tamamlanması öngörülmekte. Hava kanalı izolasyonlarında yüksek esneme payına sahip ve bunun sonucunda darbe ve yırtılmaya dirençli kauçuk levhaları ve yardımcı ürünleri ile projeye tedarikçi olmaktan gurur duyan Pa-Flex, yurtdışı fuarlarına  katılım ve ziyaretleriyle dünyaya açılma hamlesini geliştirirken yurtiçinde de yine fuar ve özel organizasyonlarda katılımcı olarak marka ve ürünlerini daha iyi tanıtabiliyor. Bu organizasyonlardan biri olan Four  Effects Mühendislik Toplantısı’nda standıyla yer aldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen organizasyon 4 Nisan 2019 Perşembe günü Bomonti Hillton Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Deco Group tarafından organize edilen etkinlikte inşaat sektörünün 4 bileşeni;  yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçiler  bir araya gelerek sektörü tüm yönleriyle değerlendirildi. Bu değerli organizasyona katılan tüm misafirlerini Bomonti Hillton Otel  ve Kongre Merkezi Grand Balo Salonu ve Fuaye alanındaki standında ağırladı. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36