ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

SWANDOR TOPKAPI PALACE RESORT OTEL’E EUROFORM FANCOIL İMZASI

SWANDOR TOPKAPI PALACE RESORT OTEL’E EUROFORM FANCOIL İMZASI

 

Form Şirketler Grubu bünyesindeki Form Endüstri Ürünleri’nin İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde ürettiği EuroForm Fancoil üniteleri otel, iş merkezi, konut, hastane gibi maksimum konfor ihtiyacı olan mekanlara düşük ses seviyeli ve yüksek verimli ideal iklimlendirme çözümleri sunuyor.

Topkapı Sarayı’ndan esinlenilerek Antalya’da inşa edilen, Swandor Topkapı Palace Resort Otel, Form’un sektördeki 54 yıllık tecrübesi ile ürettiği EuroForm Fancoil üniteleri ile serinleyecek. 

Birçok ticari alana enerji verimli ve kaliteli iklimlendirme çözümleri sunan Form’un, Swandor Topkapı Palace Otel’de bulunan EuroForm Fancoil’leri 2 ila 7 kW kapasite aralığında değişen 1.060 adet Gizli Tavan Tipi ve Kaset Tipi üniteden oluşuyor. 

54 yıllık FORM tecrübesinin verdiği güven ve kalite ile İzmir’deki FORM üretim tesislerinde Avrupa standartlarında üretilen EuroForm Fancoil üniteleri, TÜBİTAK ve TSE onaylı sessiz çalışma özelliği ile kullanıldığı mekanlara konfor katıyor. Üstün performansı ile ofislerden otellere, hastanelerden okullara kadar farklı yaşam alanları için verimli ısıtma-soğutma-havalandırma çözümleri sunuyor.

Aynı zamanda istenilen ortam koşulları ve kapasite ihtiyaçları doğrultusunda, Windows işletim sistemi tabanlı seçim programı kullanılarak müşterilerin taleplerine en uygun model seçilebiliyor. 

 

EUROFORM Fancoil cihazlarının teknik özellikleri:

• 2- 12 kW ısıtma-soğutma kapasitesi ve 220-2,520 m3/h hava debisi ile yüksek ve geniş kapasite aralığına sahiptir.

• 4 borulu ve 2 borulu gizli tavan tipi olmak üzere 2 seri ve her seride 10 farklı model olarak üretilmektedir. 

• İnce tasarımı sayesinde tavan arasına kolaylıkla monte edilebilir.

• Kanal ve menfez bağlantılarını kolaylaştıran emiş ve üfleme ağızlarına sahiptir.

• Slotlu filtre kapakları ile filtrelere ulaşmak kolaydır. Özel tasarım filtreler, ister kızaklardan sürerek yan kapaklardan, ister emiş ağzı tarafından kolayca çıkarılabilir.

• Düşük ses seviyeli ve enerji tasarruflu monofaze 3 hızlı asenkron motorların milleri, paslanmaya karşı özel olarak kaplanmıştır.

• Tesisat bağlantısını kolaylaştıran ekstra uzun drenaj tavasına sahiptir.

• Batarya kolektörlerinin zarar görmesini engelleyen koruma sacı bulunmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36