Doğu İklimlendirme Mutfak Havalandırması Seminerine Katkı Sağladı GÖZDE PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK İMZASI Danfoss’tan Cantaş Soğutma’ya endüstriyel soğutma eğitimi Warmhaus’tan Sanata Destek Aydem Yenilenebilir Enerji’den sürdürülebilir gelecek için önemli adım PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE, İŞ ORTAKLARI İLE BATUM’DA BULUŞTU Friterm,İsrail’li İş Ortağıyla İhracat Pazarında Tüm Hızıyla İlerlemeye Devam Ediyor İmbat, 15.000’inci Cihazını Üretti TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’nin projesi “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü” aldı BoschTermoteknik, 2020 yılına motivasyon dolu bir giriş yaptı EN 12101-8 Sertifikalı, Şaft & Koridor Tipi, Çok Kanatlı Duman Kontrol Damperi LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerinde Bayilik Sistemine Ağırlık Verecek Mitsubishi Heavy’nin Ödüllü Airflex Kanat Teknolojisi ile Rüzgarsız Serinlik VENCO, TÜRKMENİSTAN'DAKİ PRESTİJLİ PROJELERE ÜRÜN TEDARİĞİNE DEVAM EDİYOR FERROLİ DİVACONDENS D PLUS KOMBİ YENİ ENERJİ YASASINA UYGUN (LOw NOx)

ISH 2019, MGT FİLTRE İÇİN VERİMLİ BİR FUAR OLDU

ISH 2019, MGT FİLTRE İÇİN VERİMLİ BİR FUAR OLDU

 

İki yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’na 4. Kez katılan MGT Filtre, HVAC sektörüne yönelik özel filtrasyon ürünleriyle yine başarılı bir fuar geçirdi. 

İklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı, 11 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuara Türk iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firma katıldı. 

Ülkemizin gelişmişlik seviyesini arttırmanın temel şartının üretim olduğu düşüncesinden hareketle İhracat faaliyetlerine ağırlık veren MGT Filtre, iklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı’nda HVAC sektörüne yönelik ürettiği filtrasyon ürün ve hizmetlerini sergiledi. MGT Filtre’nin sürekli olarak katılım sağladığı dünya çapında fuar organizasyonlarından birisi olan ISH Frankfurt Fuarı’nda her zaman olduğu gibi iklimlendirme alanında tüm filtre ihtiyaçlarını kapsayan ürün gamıyla büyük ilgi gördü. 

ISH 2019 Frankfurt Fuarı’nda yer alan MGT Filtre standında sergilenen temiz oda HEPA Filtrelerin ve klima santrallerinde kullanılan V Tipi Filtrelerin ilgi gördüğünü belirten MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt, 2019 yılı içerisinde V Tipi Filtre üretim hatlarımızın mevcut otomasyon sistemlerine ilave yeni otomasyon sistemleri ile kapasite ve verimliliğin % 50 artacağını belirtti.  

ISH Frankfurt 2019 Fuarı’nın kendileri için çok verimli geçtiğini söyleyen MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt; “MGT Filtre olarak Avrupa’da yapılan ISH Frankfurt fuarını çok önemsiyor ve katılıyoruz. Gelişen iletişim imkânlarıyla fuar ziyaretçi sayıları azalsa da bu yılki ISH Fuarı’nda nitelikli ziyaretçi sayısında önemli bir artış olduğunu gözlemledik. Bunda fuarın yeni düzenlemelerinin etkili olduğunu düşünüyorum.  Ürün grupları aynı olan firmaların, bu yıl aynı salonlarda yer almaları ziyaretçiler ve katılımcılar açısından faydalı oldu.” açıklamasında bulundu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31