GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

ISH 2019, MGT FİLTRE İÇİN VERİMLİ BİR FUAR OLDU

ISH 2019, MGT FİLTRE İÇİN VERİMLİ BİR FUAR OLDU

 

İki yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’na 4. Kez katılan MGT Filtre, HVAC sektörüne yönelik özel filtrasyon ürünleriyle yine başarılı bir fuar geçirdi. 

İklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı, 11 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuara Türk iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firma katıldı. 

Ülkemizin gelişmişlik seviyesini arttırmanın temel şartının üretim olduğu düşüncesinden hareketle İhracat faaliyetlerine ağırlık veren MGT Filtre, iklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı’nda HVAC sektörüne yönelik ürettiği filtrasyon ürün ve hizmetlerini sergiledi. MGT Filtre’nin sürekli olarak katılım sağladığı dünya çapında fuar organizasyonlarından birisi olan ISH Frankfurt Fuarı’nda her zaman olduğu gibi iklimlendirme alanında tüm filtre ihtiyaçlarını kapsayan ürün gamıyla büyük ilgi gördü. 

ISH 2019 Frankfurt Fuarı’nda yer alan MGT Filtre standında sergilenen temiz oda HEPA Filtrelerin ve klima santrallerinde kullanılan V Tipi Filtrelerin ilgi gördüğünü belirten MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt, 2019 yılı içerisinde V Tipi Filtre üretim hatlarımızın mevcut otomasyon sistemlerine ilave yeni otomasyon sistemleri ile kapasite ve verimliliğin % 50 artacağını belirtti.  

ISH Frankfurt 2019 Fuarı’nın kendileri için çok verimli geçtiğini söyleyen MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt; “MGT Filtre olarak Avrupa’da yapılan ISH Frankfurt fuarını çok önemsiyor ve katılıyoruz. Gelişen iletişim imkânlarıyla fuar ziyaretçi sayıları azalsa da bu yılki ISH Fuarı’nda nitelikli ziyaretçi sayısında önemli bir artış olduğunu gözlemledik. Bunda fuarın yeni düzenlemelerinin etkili olduğunu düşünüyorum.  Ürün grupları aynı olan firmaların, bu yıl aynı salonlarda yer almaları ziyaretçiler ve katılımcılar açısından faydalı oldu.” açıklamasında bulundu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8