Systemair akıllı ve yenilikçi çözümlerini ISH 2019’da tanıttı

HVAC-R sektöründe dijitalleşmenin öne çıktığı fuarda, Systemair’in en dikkat çeken teknolojisi “Talep Bazlı Kontrol Sistemleri” oldu. Aynı zamanda konut tipi havalandırma teknolojisi olan SAVE kontrol sistemi, ziyaretçilere iç mekan hava kalitesinin enerji tasarrufu ve optimizasyonu açısından nelerin mümkün olabileceğini gösterdi.
 
Systemair bu yıl ISH Fuarı’nda özellikle İç Mekan Hava Kalitesi (IAQ) ve enerji verimliliğinin birleşimi adına birçok yeni gelişme sundu.
 
Systemair Yönetim Kurulu da açıklamasında, bu yıl gerçekleşen ISH’ın uluslararası önemini bu bağlamda açıkça vurguladı: “ISH, bir kez daha yüzde 40’tan fazla uluslararası payıyla “dünyanın önde gelen ticaret fuarı” statüsünü onayladı. Uluslararası bir grup olarak bu, bizim için, Systemair Grubu Denetleme Kurulu’nun tümüyle birlikte, diğer avantajlarının yanı sıra göz önüne aldığımız büyük bir artı. Aynı zamanda ISH, ziyaretçilere Panasonic ile gerçekleştirdiğimiz yeni stratejik ortaklığımızın avantajlarını açıklamak için de ideal bir platform oldu.”
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3