GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, EPDK’NIN SON KARARINI DEĞERLENDİRDİ “SU YALITIMI DEPREME KARŞI KALKANDIR” Buderus’tan eski kombileri geleceğe kazandıran kampanya DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI İSİB, Afrika pazarlarında emin adımlarla ilerliyor Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu

Systemair akıllı ve yenilikçi çözümlerini ISH 2019’da tanıttı

HVAC-R sektöründe dijitalleşmenin öne çıktığı fuarda, Systemair’in en dikkat çeken teknolojisi “Talep Bazlı Kontrol Sistemleri” oldu. Aynı zamanda konut tipi havalandırma teknolojisi olan SAVE kontrol sistemi, ziyaretçilere iç mekan hava kalitesinin enerji tasarrufu ve optimizasyonu açısından nelerin mümkün olabileceğini gösterdi.
 
Systemair bu yıl ISH Fuarı’nda özellikle İç Mekan Hava Kalitesi (IAQ) ve enerji verimliliğinin birleşimi adına birçok yeni gelişme sundu.
 
Systemair Yönetim Kurulu da açıklamasında, bu yıl gerçekleşen ISH’ın uluslararası önemini bu bağlamda açıkça vurguladı: “ISH, bir kez daha yüzde 40’tan fazla uluslararası payıyla “dünyanın önde gelen ticaret fuarı” statüsünü onayladı. Uluslararası bir grup olarak bu, bizim için, Systemair Grubu Denetleme Kurulu’nun tümüyle birlikte, diğer avantajlarının yanı sıra göz önüne aldığımız büyük bir artı. Aynı zamanda ISH, ziyaretçilere Panasonic ile gerçekleştirdiğimiz yeni stratejik ortaklığımızın avantajlarını açıklamak için de ideal bir platform oldu.”
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8