GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, EPDK’NIN SON KARARINI DEĞERLENDİRDİ “SU YALITIMI DEPREME KARŞI KALKANDIR” Buderus’tan eski kombileri geleceğe kazandıran kampanya DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI İSİB, Afrika pazarlarında emin adımlarla ilerliyor Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu

ETNA’DAN KALİTE VE KONFORU EN ÜST SEVİYEDE TUTAN KO PS SERİSİ PASLANMAZ HİDROFORLAR

Su teknolojileri alanında 35 yıllık deneyimiyle ürünler geliştiren ETNA, son olarak yüksek kapasiteli, su ile temas eden tüm yüzeyleri paslanmayan malzemeden imal edilen KO PS serisi hidroforlarını pazara sundu.

 

KO PS hidrofor serisi, maksimum 30 m³/saat debi ve 15,6 bar basınç ile değişken koşul ve gereksinimlere cevap verebilecek 5 değişik debide 100 model ile kullanım, sulama ve proses sularının sürekli ve istenen debi ve basınç aralığında tutulmasında ekonomik ve güvenilir çözümler olarak öne çıkmaktadır.

 

HF KO PS serisi, pompalarının gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarına cevap verebilmesi ve gerekmediği sürelerde yüksek kapasitede çalışmaması için pompa devrini değiştiren frekanslı sürücü (VDF) sistemine sahiptir.

 

ETNA KO PS Serisinin Öne Çıkan Teknik Özellikleri:

• Pompa giriş-çıkış gövdesi, basma ve emiş kolektörleri ve mili AISI 304 kalite paslanmaz çeliktir.

• Frekans invertörü sayesinde, yumuşak kalkış ve duruş ile mekanik zorlanmalara karşı yüksek mukavemet ve çok daha uzun ömür garantisi sunmaktadır.

• Elektronik düşük akım koruması sayesinde susuz çalışmaya karşı koruma sağlamaktadır. İkinci koruma olarak seviye flatörü, depoda su bittiğinde hidroforun susuz çalışmasını önlemektedir. Depo dolduğunda hidrofor otomatik olarak çalışmaya devam etmektedir.

• Gerilim koruma; alt ve üst voltaj limitleme 

• Akım koruma; alt ve üst akım koruması

• Faz hata ve faz sıra hatalarına karşı koruma

• Pompa hazır devrede ve hata durumlarını ekrandan izleyebilme özelliği

• Elektrostatik toz boya kaplamalı çelik şase kaidesi ve vibrasyon takozları cihazın zemine kolayca sabitlenmesini sağlarken titreşimi engellemektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8