GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, EPDK’NIN SON KARARINI DEĞERLENDİRDİ “SU YALITIMI DEPREME KARŞI KALKANDIR” Buderus’tan eski kombileri geleceğe kazandıran kampanya DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ‘DOĞRU HAVAYI’ ANLATTI İSİB, Afrika pazarlarında emin adımlarla ilerliyor Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu

MGT Filtre, yine “En Çok Filtre İhracatı Yapan Firmalar” arasında yerini aldı

MGT Filtre dünyanın farklı bölgelerine gerçekleştirdiği ihracatıyla 2018 yılında da “En Çok Hava Temizleyiciler-Filtreler İhracatı Yapan Firma” dalında 2.lik ödülünü kazandı.
 
İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 2018 yılında başarılı üyelerini düzenlenen bir törenle ödüllendirdi. Ödül töreni Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, TİM Başkan Vekilleri Zeki Poyraz, İbrahim Pektaş ve çok sayıda iklimlendirme sanayicisinin katılımı ile gerçekleşti. Törende 17 kategoride ihracat başarısı gösteren firmalara ödülleri verildi. MGT Filtre “En Çok Filtre İhracatı Yapan Firmalar” kategorisinde yine en başarılı firmalar arasında yerini aldı. Son 7 yıldır bu sıralamada yer alan MGT Filtre’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt En Çok Filtre İhracatı Yapan Firmalar kategorisinde 2.lik ödülünü TİM Başkanı İsmail Gülle, İSİB Başkanı Mehmet Şanal ve İSİB Başkanı Yardımcısı Zeki Poyraz’ın elinden aldı.
 
MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt: “Ülkemize değer katan firmalar arasında yer almak bize büyük gurur veriyor. 
MGT Filtre’nin 7. Kez En Çok Filtre İhracatı Yapan Firmalar kategorisinde yer almasıyla ilgili kısa bir açıklama yapan MGT Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt; “İklimlendirme sektörü son yıllarda ihracatta önemli başarılara imza atıyor. 2009 yılından bugüne iklimlendirme sektörü ihracatına baktığımızda 2,6 milyar dolardan 4,5 milyar dolara, ihracatçı sayısının da 8 bin 400’den 15 bin’e çıktığını görüyoruz. Ülkemize değer katan firmalar arasında yer almak bize büyük gurur veriyor. MGT Filtre ürettiği temiz hava filtrelerini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Ortadoğu da dâhil toplamda 70 ülkeye ihraç ediyor. Biz bu başarının sürdürülebilir olması için büyük çaba harcıyoruz. Modern tesislerimizde, otomasyon ve robotik teknoloji yatırımlarımıza devam ediyoruz.” açıklamasında bulundu.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8