Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 2018’de 256,3 milyar $ ile rekor kırdı DemirDöküm, Ramazan’da 9 ilde bin 200’ü aşkın paydaşıyla buluştu ICSG İstanbul’a yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu Vaillant Türkiye, “Yönetim ve Strateji” konusundaki deneyimlerini Mülkiyeliler ile paylaştı Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi DAIKIN KLİMALARINIZI YAZA HAZIRLIYOR DemirClub ayrıcalıkları Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti Fronius Solar Energy, Intersolar 2019 fuarına başarıyla katılım sağladı Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı Baymak, Geleceğin Mühendislerini Ağırladı “TÜRKİYE’NİN ENERJİ SİSTEMİ MASAYA YATIRILDI” Social Media Awards’tan Buderus’a ödül

Temiz Havayla Sağlıklı Yaşa

MGT Filtre özellikle çocuklara, ağaç sevgisi ve temiz hava bilinci aşılamak için “Temiz Havayla Sağlıklı Yaşa” adlı bir çizgi film hazırlattı.
 
Dünya hava kalitesi endeksi verilerine göre her 10 kişiden 9'u her nefes alışında sağlığa zararlı hava soluyor. Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) hava kirliliğinin her yıl 15 yaş altı 600 bin dolayında çocuğun ölümüne neden olduğunu belirtiyor. Bu duruma dikkat çekmek isteyen filtrasyon ürünleri üreticisi MGT Filtre özellikle çocuklara, ağaç sevgisi ve temiz hava bilinci aşılamak için “Temiz Havayla Sağlıklı Yaşa” adlı bir çizgi film hazırlattı.
 
Çizgi filmde ağaçların sadece meyve vermediği, aynı zamanda dünyanın havasının da temizlenmesini sağladığı vurgulanıyor. Çizgi film karakterleri çevreye ve ağaçlara olan sevgisini sürekli diri tutan MGT Filtre kurucusu Mustafa Töngüt ve ailesinin gerçek hayat hikâyesinden esinlenerek hazırlandı. Çizgi filmde MGT Filtre kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Töngüt, torunlarına ağaç sevgisi ve çevre bilinci aşılıyor. 
 
*Çizgi filmi MGT Filtre’nin YouTube kanalından https://youtu.be/ckSK3bqW82M ) izleyebilirsiniz.
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3