Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 2018’de 256,3 milyar $ ile rekor kırdı DemirDöküm, Ramazan’da 9 ilde bin 200’ü aşkın paydaşıyla buluştu ICSG İstanbul’a yerli ve yabancı ziyaretçilerden yoğun ilgi Schneider Electric İş Ortakları Pano Partner Günleri’nde Buluştu Vaillant Türkiye, “Yönetim ve Strateji” konusundaki deneyimlerini Mülkiyeliler ile paylaştı Kırıkkale Üniversitesi’nden AFS’ye Teknik Gezi DAIKIN KLİMALARINIZI YAZA HAZIRLIYOR DemirClub ayrıcalıkları Aiolos Air yenilikçi çözümleri ile faaliyete geçti Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti Fronius Solar Energy, Intersolar 2019 fuarına başarıyla katılım sağladı Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı Baymak, Geleceğin Mühendislerini Ağırladı “TÜRKİYE’NİN ENERJİ SİSTEMİ MASAYA YATIRILDI” Social Media Awards’tan Buderus’a ödül

Bosch Termoteknik, Yetkili Servisleri ile Antalya’da buluştu

Bosch Termoteknik çalışanları ve yetkili servisleri yıllık bilgilendirme toplantısı için Antalya’da bir araya geldi.
 
Bosch Termoteknik Yetkili Servis Toplantısı bu yıl 22-24 Şubat tarihleri arasında Antalya Rixos Premium otelinde gerçekleştirildi.  Bosch Termoteknik, yetkili servisleri ile bir araya gelerek hem 2018 yılını değerlendirdi hem de 2019 yılı için motivasyon buldu. 
 
Toplantıda 2019 yılının gelişmeleri, dijitalleşen dünyada doğru konumlanma, değişimin ve dönüşümün önemi ve dünya trendleri ile ilgili sunumlar yapıldı. Bu konulara dikkat çekme amacıyla Türkiye’nin trend avcısı, bilgi bulaştırıcısı Serdar Kuzuloğlu da organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı.
 
Toplantının fuaye alanında ise şirketin son dijital projeleri tanıtıldı. Katılımcılara; tüm dijital platformlara tek bir hesap ile erişim sağlayan iş ortakları portalı ve servis web sitesi oluşturma projesi hakkında bilgi verildi. Bunların dışında iş ortakları, Bosch Elektrikli El Aletleri iş kolunun ürün ve hizmetlerini de tanıma fırsatı buldular.
 
Ayrıca organizasyonda farklı kategorilerde belirlenen ödüller yöneticiler tarafından yetkili servislere takdim edildi. Ses sanatçısı Altay’ın sahne aldığı gala yemeğinin ardından toplantı sona erdi. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3