Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX KAUÇUK BÖLGENİN YÜKSELEN MARKASI

2019 yılı Şubat ayı itibari ile ürünleriyle yine çok saygın projelerde yer almaya devam ediyor.
 
Son 2 yıldır satış stratejisini yurtdışı pazardan pay almak üzerine kuran ve bunu da cirosal anlamda başarmış olan Pa-Flex, ihracat satışlarını yeni bayii kanallarıyla güçlendiriyor. Mevcut pazarına son olarak Arnavutluk, Malta, Portekiz, Polonya, İngiltere, Norveç gibi Avrupa ülkeleri yanısıra Ürdün, Tunus, İsrail, Fas gibi Ortadoğu ve Afrika ülkelerini de ekleyen Pa-Flex, bayi firmaları aracılığı ile sözkonusu bölgelerde çok çeşitli projelerde yer almıştır.
 
Yurtiçinde ise son olarak Doğan Jeotermal Grubu’nun Erzin’de yapımı devam eden Hattuşa Jeotermal Otel projesinin ısıtma-soğutma boruları kauçuk izolasyonlarında Pa-Flex markası tercih edildi. 1. bloğu tamamlanan projede 2. blok çalışmaları devam ediyor. Tesis toplamda ulaşacağı 207 oda-954 yatak kapasitesiyle bölgenin en büyük termal tatil tesisi ünvanını kazanıyor. Bünyesinde Termal Kür Merkezi ve SPA, Restoran, Açık havuz, çamur odası, tuz odası, sülük tedavi odası, sauna, buhar odası, masaj odaları, kese odaları, Türk Hamamı ve fitness salonunu barındıran tesis ayrıca yöre halkına istihdam ve turizm geliri olarak katkı sağlayacak. Ayrıca yapım aşamasında veya renovasyonu devem eden Gaziantep Bilfen koleji binası ile İskenderun Teknik Üniversitesi’nin Mimarlık Fakültesi binasında da Pa-Flex marka elastomerik kauçuk levha ,boru ve yardımcı ürünleri kullanılmıştır. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi’nin, İskenderun merkez kampüsünde bulunan, toplam 17.000 m2 alana sahip binada 18 derslik ve dört çizim atölyesi, mimarlık fakültesi öğrencilerinin hizmetinde olacak iki baskı atölyesi, iki laboratuvar, iki konferans salonu ve iki kafeterya bulunmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36