ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

PA-FLEX KAUÇUK ÜRÜNLERİ TÜM SEKTÖRLERDE TERCİH EDİLİYOR

2019 yılına yurtdışı pazarındaki yoğun taleplerle ile başlayan Pa-Flex Kauçuk ülkemiz projelerine de aralıksız destek olmaya devam ediyor. Ocak ayı içerisinde ürünlerimizle katkı sağladığımız projelerden biri Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Çocuk Hastanesi idi. Hastaneye yapılan ilave bölümlerde laminasyonlu kauçuk levhalarımız kullanılmıştır.Uzun yıllardır hizmet veren hastanenin yatak kapasitesi artırılarak 800 yataklı hale getirilmiştir.Çocuk hastanesi 225  yataklı olarak 34.800 m2 alan üzerine kurulmuştur. Hastanede; Çocuk Acil, Ameliyathane, Teşhis Üniteleri, Çocuk İzleme Merkezi, Yeni doğan-38 yatak, Yeni doğan cerrahi-8 yatak, Pediatrik yoğun bakım-23 yatak, KİT Ünitesi-15 yatak yer almaktadır. Çocuk Hastanesinin projelendirilmesi aşamasında kampüs alanındaki diğer hastaneler ve otopark sorunu da düşünülerek planlama yapılmış ve özel bir sağlık alanı oluşturulmaya çalışılmıştır.
 
Diğer bir sağlık yatırımı da Tokat Turhal 150 Yataklı Devlet Hastanesi. Eski stadın yerine inşaa edilen yapı 27.813 m2 alana sahip olacak ve son teknoloji ile donatılacak.4 kattan oluşacak projede 50 yataklı yoğun bakım ünitesinin acil servisi ve otoparkı da bulunacak. 
Endüstriyel alanda ürünlerimizle katkı sağladığımız proje ise Balıkesir de inşaası devam eden Şişecam camelyaf tesisleri. 200 dönüm araziye yapılması planlanmış olan yatırım Balıkesir organize sanayinin büyümesine ve bölgede önemli bir istihdama katkı sağlayacak.Şişecam’ın yurtiçi ve yurtdışında devam eden yatırımlarının en önemlilerinden olan proje 400 milyon tl gibi önemli bir rakamla hayata geçiriliyor.Proje kapsamındaki ısıtma-sogutma sistemi ve borularının yalıtımında Pa-Flex marka boru ve levha ürünleri tercih edildi.
Konfor projeleri alanında ise Rize’de inşaatı devam eden ve eski Carrefour yerine yapılan Adıgüzel Avm ile Antalya Belek’te renovasyon safhası süren Voyage Otel projelerinde levha ve boru tipi izolasyon ve yardımcı ürünlerinleri ile katkıda bulundu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36