ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

YÜKSEK VERİMLİ ÇÖZÜMLERİYLE İMBAT, PROJELERİN TERCİHİ

Kendi özgün ürünlerini tasarlayan ve üretimini gerçekleştiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, %100 yerli tasarımlarıyla hem Türkiye’de hem de dünyada tercih ediliyor. Yüksek verimli ve çevre dostu ürünleriyle projelere ve dünyaya kazanç sunuyor.

Atyrau Havalimanı, Kazakistan
Kazakistan, Atyrau Havalimanı’nın iklimlendirmesini sağlamak için İmbat çatı tipi paket klima cihazları tercih edildi. Projede sağlıklı ve ideal iklimi sağlamak için iki adet 72 kW soğutma kapasitesinde 142 kW doğalgazlı 16.500 m3/h debide; bir adet 116,1 kW soğutma kapasitesinde 184 kW doğalgazlı 20.000 m3/h debide AC plug fanlı toplam üç adet çatı tipi paket klima cihazı yer aldı.
 
Dış İşleri Bakanlığı Yönetim Binası, Gürcistan
Gürcistan Dış İşleri Bakanlığı, başkent Tiflis’te yapılan yönetim binası iklimlendirmesi için İmbat’ı seçti. Dış İşleri Bakanlığı binası projesinde İmbat çatı tipi paket klima cihazları, klima santralleri ve kondensing üniteleri tercih edildi.  Projede sağlıklı ve ideal iklimi sağlamak için İmbat’ın bir adet heat-pump ve elektrik ısıtıcılı, G4+F7 filtreli AC plug fanlı 5.850 m3/h debide ve 33,6 kW soğutma kapasiteli tamburlu tip ısı geri kazanımlı çatı tipi kliması, üç adet 110,2 kW kapasiteli DX bataryalı paket klima santrali ve üç adet değişken devirli kondenser fanları ve sabit kondenser basıncı ile çalışan kondensing ünitesi yer aldı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36