LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

BITZER, QR kodları

Ürün korsanlığına karşı mücadelede bir başka önlem: soğutma ve iklimlendirme teknolojisi uzmanı BITZER, Orijinal Yedek Parçalarının ambalajına QR kodları ekledi. Kodu tarayarak, kullanıcılar ürünlerinin orijinalliğini kontrol edebilir ve daha fazla bilgi elde edebilirler.
 
Ürün korsanları sadece sahte kompresör satmakla kalmıyor, aynı zamanda sahte yağlar ve sahte yedek parçalar da satıyor. BITZER bu gelişmeyi izlemekte ve bilinen bu problemle yüzleşmek ve müşterilerini korumak için önlemleri sürekli olarak iyileştirmektedir. BITZER kompresörleri, yıllarca orijinallik kontrolü için QR kodlarıyla donatılmıştır; Bu hizmet şimdi çoğu BITZER Orijinal Yedek Parça için de aşamalı olarak gerçekleştirilecektir.
 
* BITZER Orjinal Yedek Parçalarına artık bir QR kodu verilmiştir.
 
* Bu kod yalnızca BITZER’in sağlayabileceği ve dolayısıyla sahtecilere karşı koruduğu bilgileri içerir

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8