LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

RHEEM, EUROVENT MİDDLE EAST'E KATILDI

Orta Doğu’nun HVACR sanayi birliği genişlemeye devam ediyor.
 
Rheem, Orta Doğu'daki Eurovent bölümüne katılarak derneğin üyelik tabanını 45'ten fazla üyeye genişletti. Rheem, Klima, Su Isıtma ve Soğutma olmak alanlarında faaliyet gösteren, yaklaşık yüz yıllık bir Amerikan şirketidir. Şirket Rheem®, Ruud®, Russell, Raypak®, Richmond® ve Sure Comfort® gibi ünlü markaların sahibidir. Rheem, orta doğu bölgesinde, otuz yıldan fazla bir süredir hizmet veriyor.
 
Rheem Middle East Genel Müdürü Mohammad Farooq, “Eurovent Middle East'in ana endüstri oyuncularını bir çatı altında toplamak için yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz.” dedi.
 
Eurovent Middle East Genel Müdürü Markus Lattner şunları ekledi: “İki yıl önce başladığımız süreçte her üye, endüstriyi bir araya getirmek ve geleceğin zorlukları için güven ve anlayışa için çalışıyor. Destek için Rheem'e teşekkür ediyoruz ve verimli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8