ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Ankara’nın kalbinde yükselen YDA Center projesinde Wilo ürünleri tercih edildi

YDA Group tarafından hayata geçirilen, modern tasarımı ve mimarisiyle son dönemin en büyük projelerinden biri olan iş ve yaşam merkezi YDA Center, pompa sistemleri konusunda Wilo ile çalışmayı tercih etti. 
Yenilikçi mimarisiyle oluşturulan karma yaşam projesinde; 859 adet ofis, 50 adet dükkan, 42 adet restoran/kafe yer alırken, doğu tarafındaki ofis binası toplam 48 kat, batı tarafındaki ofis binası toplam 30 kat olarak yükseliyor. YDA Center projesi aynı zamanda metro ve Ankaray raylı sistemlerinin üzerinde bulunması sebebiyle şehrin ulaşımı en kolay lokasyonlarından biri olma konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Wilo Helix V serisi hidroforlar kullanıldı
Wilo’nun son teknolojiye sahip pompa sistemleri, YDA Center’da enerji verimliliği sağlıyor.  Wilo’nun akıllı basınç yükseltme sistemleri ile 165 metre boyunca kesintisiz su temini elde ediliyor. Projede tercih edilen Wilo Helix V serisi hidroforlar, en az su ihtiyacında dahi çözüm oluyor. 
 
Tasarrufun adresi bir kez daha Wilo
Akıllı bina sisteminin frekans konvertörü ile buluşması sayesinde tasarrufun adresi bir kez daha Wilo oldu. Projede yüksek enerji verimliliği elde edebilmek için tüm basınçlandırma sistemleri frekans konvertörlü tercih edildi. Sirkülasyon ve hidrofor pompalarının gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarının sağlanabilmesi ve sürekli en yüksek kapasitede çalışmaması için sabit devirli pompalar ile frekans konvertörlü kontrol panolarına yer verildi. Frekans konvertörlü CC-LB ve CC-LC panolarda bulunan pompa sayısı kadar frekans konvertör sürücüsü ile en yüksek verimliliği hedefleyen ve aynı zamanda tam zamanlı otomasyona bağlanabilen sistemler kurularak sistem güvenliği sağlandı. 
 
Atık su terfisinde çözüm: Wilo Drain WS serisi
Projede hijyenik depolu sistemler ile çevreye duyarlı bir tutum sergilendi. Atık su terfisinde koku probleminin yaşanmaması için Wilo’nun Drain WS serisi kullanılarak hem hijyene önem verildi hem de sorunsuz çalışabilecek bir sistem kuruldu. 
Çözüm ortağı olduğu YDA Center projesinde tam otomasyonlu sistemler kullanan Wilo, enerji tasarrufunu yüksek teknoloji ile harmanlayarak kullanıcıların hayatına sonsuz güven ve değer kattı.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36