ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

İklimlendirme’de verimliliğin yeni FORM’u YDA Söğütözü’nde

Ankara’da Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde son derece merkezi bir konumda yer alan YDA Söğütözü projesinin 290 adet 4+1 daire, 37 adet 5+1 daire ve 9 adet dubleksten oluşan rezidansları ve 110.000 m² toplam alanda yer alan 438 ofis, süpermarket, spor ve SPA merkezi ve yaklaşık 2.500 m² toplam alana sahip restoran ve kafelerden oluşan ticari alanlarının iklimlendirme ihtiyacı toplam soğutma kapasitesi 900 kW olan 169 adet yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevreci CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası ile sağlanıyor.  Kapalı havuz ve fitness salonu barındıran Spor Merkezi, Misafir Ağırlama Mekanları, Gençlik Merkezi, Etüd Merkezi, Mini Club gibi pek çok sosyal donatı barından YDA Söğütözü Residences’ta ev temizliği, oto kiralama, uçak rezervasyonu, çiçek ve hediye gönderimleri için 7/24 Concierge hizmeti; özel gün ve davet organizasyon hizmeti, otel ve restoran rezervasyon hizmeti, kurye hizmeti, resepsiyon hizmetleri, bilgilendirme ve fatura hizmeti, kuru temizleme ve özel şoförlü havaalanı transfer hizmetleri de sunuluyor. 
YDA Söğütözü projesinde tercih edilen ve Form Grup’un distribütörlüğünü yaptığı CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası, yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarımı sayesinde yüksek verimli iklimlendirme kontrolü sağlar. Climate Master, ilk yatırım maliyetinin düşük ve verimliliğinin yüksek olması sebebiyle de özellikle tercih edilmektedir. Climate Master, kule-kazan destekli ve jeotermal uygulamalar alanında dünyanın bir numaralı ısı pompası üreticisi olarak dikkat çekiyor. Firma, Oklahoma City-USA’da faaliyet gösteriyor. Climate Master, ayrıca AHRI’nin performans belgelendirme programında yıllardır % 100 başarıya sahiptir. Climate Master Su Kaynaklı Isı Pompaları, hem soğutma hem ısıtma ihtiyacını bağımsız olarak aynı anda sağlar. Çevre dostu soğutucu akışkan kullanımı nedeniyle verimliliği yüksek ve çevreyi koruyan sistemlerdir.
Form Şirketler Grubu gerçekleştirdiği bu projeyle geniş referans listesine YDA Söğütözü projesini de  eklemiş oldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36