GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Bosch Partner Program, kazanan üyesine araç hediyesini teslim etti

Sektörün ayrıcalıklı sadakat kulübü Bosch Partner Program; hediye portalında en yüksek puana sahip olan FIAT Fiorino araç hediyesini, kazanan üyesiyle buluşturdu.
 
Bosch Termoteknik sadakat programları, iş ortaklarının işlerini ve uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlarken, aynı zamanda kolayca toplanan puanlarla da üyelerine çeşitli hediyelere sahip olma fırsatı sunuyor. Bosch Termoteknik, 2018 yılında programı etkin kullanıp, kazandığı puanlarla araç almaya hak kazanan Fortes Mühendislik Doğalgaz firmasına 07 Ocak 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ödül töreniyle hediyesini teslim etti.
 
Bosch Termoteknik ‘Sadakat’ programlarıyla üyelerine pek çok fırsat sunuyor
Bosch Termoteknik, bayi iş ortaklarından oluşan Bosch Partner Program ile iş ortaklarıyla hem ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi kuruyor hem de güçlü bir iletişim yürütüyor. Bu programlar aracılığıyla bayilerle iletişime geçme fırsatı artıyor ve sektörün geliştirilmesine katkı sağlanarak üyelerin desteklenmesi hedefleniyor. Hediye tesliminde Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü; Sn. Ali Aktaş yaptığı konuşmada;  2018 yılında da Bosch Termoteknik olarak Kazan-kazan stratejilerine uygun olarak iş ortaklarına sundukları Partner Program’ın, hediyeler kazandırmaya devam ettiğini ileterek; Bosch Partner Program’ın sadece bir hediye portalı olmadığını, aynı zamanda iş ortaklarının gelişimini destekleyen ve bu sayede son kullanıcıya verilen hizmet kalitesini artırdıkları bir iş modeli olduğunu ekledi. 
 
Bosch Partner Program ile bayiler; Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasını ziyaret ederek üretimi yerinde görme fırsatı buluyorlar ve ayrıca ücretsiz teknik eğitimler, tabela, showroom ve pazarlama materyalleri gibi konularda da destekleniyorlar. Açık iletişimi odak noktasına koyan Bosch Termoteknik ayrıca Partner Destek Hattı ile üyelerinin sorularını telefon ve whatsapp üzerinden anında cevaplandırıyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8