GELECEK YENİLENEBİLİR KAYNAKLI ENERJİDE DÜNYAMIZI GELECEK İÇİN DEĞİŞTİRMELİYİZ Wilo Roadshow organizasyonu Kuşadası’na geliyor Danfoss’ta üst düzey atama EKİN ENDÜSTRİYEL FOUR EFFECTS 2019 FUARI’NA KATILDI Alarko Carrier, bu yıl da “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası’’ listesinde yerini aldı Bursa’da Sanayicilere Dijital Dönüşümün Yol Haritası Çizildi Avrupa İklimlendirme Derneği EUROVENT, Yine Naci Şahin dedi GF HAKAN PLASTİK AQUASYSTEM AİLESİNE YENİ ÜYELER BAYMAK’IN YENİLENEN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA2 VE EVOSTA3 FORM’DAN HAYAT KURTARAN DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ DEMİRDÖKÜM, ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İHTİYACINI TEK CİHAZDAN KARŞILIYOR KOMBİ ALTI MIKNATISLI TORTU TUTUCU FİLTRESİ CALEFFI XS TASARRUF VE KONFORU BİR ARADA SUNAN BAYMAK MAGNUS YER TİPİ PREMIX KAZAN ALDAĞ EC FANLI FANCOIL UNIT DANFOSS LINK: AKILLI ISITMA SİSTEMİNDE MÜKEMMEL ÇÖZÜM

Altaş Jeneratör’den Son Bir Yılda Hızlı Atak

Altaş Jeneratör, 30 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile son bir yılda sektörde adını daha çok duyurmaya başladı. Geçtiğimiz bir yıl içerisinde fabrika alanını büyüterek hem üretim yeteneğini geliştiren hem de üretim hacmini arttıran firma, 2018 yılında rekor bir büyümeye imza attı.  Aynı dönemde faaliyet alanını genişleterek Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika ülkelerine de hizmet vermeye başlayan Altaş Jeneratör, bugün artık daha fazla noktaya kesintisiz enerji ulaştırıyor. 
 
Gerek global ekonominin gerekse ülke ekonomisinin içinde bulunduğu durgunluğu, fabrika alanına ve kurumsal kimliğine yatırım yaparak fırsata dönüştüren Altaş Jeneratör, son bir yıl içinde hızlı bir yükselişe geçti. Geçtiğimiz bir yıl içinde hem tesislerine hem de marka kimliğine yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Altaş Jeneratör, üretim ve ihracat hacmini geçen seneye göre 3 kat arttırarak 2018 yılında rekor bir büyümeye imza attı. Yaşadığı bu hızlı dönüşüm sonucunda yeni pazarlara da giren firma, Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika ülkeleri ile de çalışmaya başladı. Altaş Jeneratör, bugün 35 farklı ülkede 76 farklı firma ile dünya genelinde birçok pazara kesintisiz enerji ulaştırıyor.
 
Altaş Jeneratör CEO’su T. Batu Sirman şirketin hızlı büyümesi ile ilgili olarak şunları dile getirdi: “Altaş Jeneratör olarak ekonomik durgunluğu fırsata dönüştürerek, “Run for more” vizyonumuzla durmadan daha iyisi için, daha fazlası için çalışarak gücümüze güç kattık. Bunu da güçlü, hırslı ve inançlı ekibimiz sayesinde yaptık. Yeni fabrikamız, yeni ve deneyimli ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz ve büyük bir atak içindeyiz. Yenilenen vizyonumuz ve yeni kimliğimizle sektörü dönüştürecek atılımlara hazırlanıyoruz. Ulusal ve global arenada adımızı daha fazla duyuracağız.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8